O Z T E K K A P I

Yukleniyor

visit our location:
Ekşioğlu Mah. Mevlana Cad No:5/B Çekmeköy / İSTANBUL
Opening Hours:
Haftaiçi: 09.00-19.00
Send us mail
info@oztekkapi.com
Phone Number
0216 312 00 87
Teklif Al

ENDÜSTRİYEL KAPI

Üretici

Öztek Kapı

Uygulama

Sanayi Kapısı

Firma

.

Endüstriyel kapılar seksiyonel kapının bire bir aynı özelliklerinde olup seksiyonel kapının farklı bir ifade şeklidir. Endüstriyel kapılar daha çok sanayi alanlarında kullanılan kapılardır.Endüstriyel kapıların yapıları zor şartlar için tasarlanmıştır. Çift taraflı galvanize edilmiş kalın sac yapısına ek olarak içi antibakteriyel ısı kayıplarını önleyici poliüretan dolgu malzeme ile desteklenmiştir. Rüzgâra dayanıklılık için gizli rüzgâr barları ve buna göre bir iskelet yapısı tasarlanmıştır.

Endüstriyel kapılarda emniyet en üst seviyededir. Her şey insanın güvenliği için tasarlanmıştır. Kapının yüksek hızdaki düşüşleri için parmak kopma, halatın kopma ihtimali için halat kopma ve fark edilmeyen eşyaların üzerine indirilmesi durumunda pnömatik emniyet sistemi bulunmaktadır. Endüstriyel kapılara fiziki çarpma ve panel yapısını etkileyebilecek durumların oluşmasında sadece hasarlı panel değiştirilerek son derece ekonomik bir çözüm sağlanmış olur.

Endüstriyel Seksiyonel Kapılarının Kullanım Alanları Nerelerdir?

Endüstriyel seksiyonel kapıların kullanım alanları endüstriyel sanayi tesisleridir. Endüstriyel seksiyonel kapılar genelde dış cephelere uygulanmaktadır çünkü seksiyonel kapılar güvenliğe ve yüksek yalıtıma sahiptir.

Endüstriyel Seksiyonel Kapılarının Donanımları Nelerdir?

Halat kopma emniyet sistemi
Dengeleyici yayların çift yaydan oluşması
Tampon yayları
2 mm kalınlığında set raylar 2
çelik galvanizli

Call Now Button