O Z T E K K A P I

Yukleniyor

visit our location:
Ekşioğlu Mah. Mevlana Cad No:5/B Çekmeköy / İSTANBUL
Opening Hours:
Haftaiçi: 09.00-19.00
Send us mail
info@oztekkapi.com
Phone Number
0216 312 00 87
Teklif Al

HIZLI PVC BRANDA KAPI

Üretici

ÖZTEK KAPI

Uygulama

Sanayi Kapısı

Kullanım Alanı

Sanayi, Fabrika

Hızlı geçişler için en güvenilir çözüm katlanır ve sarmal kapılardır. Son dönemlerde yapılarda yoğun bir şekilde kullanılmaya başlananPVC kapılar, ahşap kapının en iyi alternatifi olarak sunulmaktadır. Özellikle daire içlerinde yaygınlaşan PVC kapılar, yazlıklarda, ticari kuruluşlarda, depolarda, yazıhanelerde vb kullanım alanlarında çokça tercih edilmeye başlamıştır.

Binaları sosyal hayata bağlayan en önemli bölüm olan kapıların, yeni yapılarda olabildiğince şık görünmesi, artık tüm müşterilerin ilk isteklerinden olmaktadır. Bu yüzden PVC üretim sektörü sınırsız model seçeneğini müşterilerin hizmetine sunmakta kararlı görünmektedir. Beğenilmesinin ve tercih edilmesinin ardından fabrikalarda hızlı bir şekilde üretilen ve montaj için gönderilen PVC kapıların kullanımı ve temizliği de bir hayli kolaydır.

PVC Kapı Modelleri

Kullanılacağı mekana göre PVC kapı modelleri yüzlerce seçeneğin içinden tercih edilebilmektedir. İç mekan veya dış mekanda kullanılma tercihi, camlı veya camsız modeli, tek kanatlı, çift kanatlı veya sürgülü modeli tamamen müşterilerimizin isteğine göre şekillenmektedir.

Sizler de onlarca PVC kapı modelleri içinden dilediğinize uygun fiyatlarla sahip olmak için bize ulaşmakta geç kalmayın. Dekoratif PVC kapı modellerimiz içerisinden, eviniz veya iş yeriniz için en uygun tasarımı, uzman ekibimizin de yardımı ile seçebilirsiniz. Kolay montaj ve temiz işçilik ile fazla artık olmadan alanın temizliğini sağlayabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Yüksek Hızlı Branda – PVC Kapılar yüksek açılma-kapanma hızı ile kullanıldığı alanlarda çalışan yardımcı iş makinaları, taşıma araçları (forklift vb.) giriş-çıkışına imkan sağladığı gibi mekanlar arasındaki ısı, koku, toz, buhar, rüzgar gibi etkenlerden izolasyon sağlar. Yüksek Hızlı Branda Kapılar; farklı genişlikteki brandaların, kapı yüksekliğine göre belirlenen alüminyum profillerin, birleştirilmesinden oluşmaktadır.

Call Now Button