O Z T E K K A P I

Yukleniyor

visit our location:
Ekşioğlu Mah. Mevlana Cad No:5/B Çekmeköy / İSTANBUL
Opening Hours:
Haftaiçi: 09.00-19.00
Send us mail
info@oztekkapi.com
Phone Number
0216 312 00 87
Teklif Al

YÜKLEME RAMPASI

Marka

ÖZTEK KAPI

Uygulama

Sanayi Tipi

Kullanım Alanı

Sanayi, Fabrika

Yükleme Rampası

Menteşeli rampalar gömme sınıfındaki rampalardandır. Teleskopik rampa; beton içine gömülü, özellikle konteynır yüklemelerinde menteşeli rampaların dilinin yetmediği durumlar için dili daha uzun olduğu için tercih edilen rampalardır. Teleskopik rampalar yüklenicilerin rampaya yaklaştıktan sonra rampadaki dilin ayarlanmasıyla rampayla ayarlanmasından dolayı yüklenicilere ileri geri yapılmasına gerek kalmayan rampa ve yüklenici ayarını kendi yapıp forklift ve transpalet yolunu oluşturan çok kullanışlı ve uzun ömürlü rampalardır.

Teleskopik rampalarda 2 adet piston bulunmaktadır. Bir tane piston ana kaldırıcı bir diğer pistonda dil grubunu dışarı iten pistondur. Bu pistonlar marifetiyle kalkan teleskopik rampa araç dorsesine dorse yaklaştıktan sonra panosundaki dil itme butonu vasıtasıyla yükleme yolunu ayarlar. Teleskopik rampalarımızda kullanılan pano grubunda herhangi bir kart sistemi ile çalışmayan özel dizayn panolar vasıtasıyla kumanda edilerek yükleme boşaltma işlemi yapılabilmektedir.

Yükleme Rampası

Yükleme rampalarında kullanılan ürün grubu rampanın yıllarca kalite ve uzun süre kusursuz çalışmasını sağlamaktadır. Yükleme rampasının üzerinde bulunan gözyaşı desenli(damla desenli) saclar eğimli alanda yükleme yapılırken yükleme aracının kaymaması ve daha sorunsuz bir yükleme yapmasını sağlamak için seçilmiş özel bir üründür. Tabla sacı ve altında bulunan tamamlayıcı ürün grupları aynı zamanda st-52 kalite olması ve yükleme tonajına göre kalınlık derecesinin belirlenmesi ile de ürünün yıllarca sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır.

Yükleme rampası sistemlerin de kullanılan hidrolik piston ve hidrolik motor seçenekleri yükleme rampalarının kullanım kolaylığı sağlamasını sağlamaktadır.

Yükleme Rampası

Yükleme Rampa tasarımı ana platform, ana piston, lip sacı ve lip pistonundan ibarettir. Rampa altında bulunan hidrolik ünite ve valf grubu yardımı ile pistonlara yağ basılması yolu ile hareket etmektedir. Kullanıcı kontrolü kontrol panosu üzerinde bulunan tek bir buton yardımı ile kolayca sağlanabilmektedir. Hidrolik ünite ve tüm elektrik aksam CE standartlarına uygun olarak imal edilmiştir.

Call Now Button